Skip to main content

O nas

Poznaj nas bliżej i przekonaj się, że warto nam zaufać

Marka Aqualapka

Kilka słów o naszej firmie

Wszystko zaczęło się od prostej myśli – zwierzaki zasługują na to, co najlepsze. Stało się to motorem, który napędza nas do tworzenia najwyższej jakości produktów zapewniających zdrowe, długie i szczęśliwe życie naszym czworonożnym przyjaciołom.

Aqualapka to opowieść o miłości, pasji, zaangażowaniu i nieustającym dążeniu do doskonałości. To także historia małej, rodzinnej, amerykańskiej firmy, która przekształciła wyższą ideę w globalną markę, będącą liderem na rynku wody dla zwierząt.

Stale edukujemy właścicieli zwierząt, weterynarzy i profesjonalnych hodowców. Budujemy świadomość tego, jak kluczową rolę odgrywa woda w diecie czworonogów. Nasza strona internetowa i media społecznościowe to otwarta dla wszystkich przestrzeń pełna wiedzy i inspiracji, którymi chętnie dzielimy się z innymi.

Oferta Aqualapka to znacznie więcej niż dobrej jakości napoje. To synonim zdrowia i doskonałego samopoczucia naszych zwierzaków.

Aqualapka to także źródło radości i bliskości. To esencja, która daje energię i pozytywne wibracje, które odczują zarówno nasze pupilki, jak i my jako ich właściciele, bo przecież to my chcemy dla nich jak najlepiej.

Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty stały się wyborem numer jeden wśród weterynarzy i profesjonalnych hodowców ze względu na ich najwyższą jakość, bezpieczeństwo oraz skuteczność potwierdzoną specjalistycznymi badaniami i renomowanymi certyfikatami.

YOUR PET’S HEALTH IS OUR TOP PRIORITY – to nasze motto i hasło przewodnie, które determinuje kierunek rozwoju naszej marki.

Nasza misja

Miłość do zwierząt stała się fundamentem naszej marki. Dążymy do poprawy zdrowia, życia i samopoczucia zwierzaków, wyznaczając standardy jakości w dziedzinie ich nawodnienia. Rozumiemy, jak kluczowe dla właścicieli zwierząt jest dobro ich pupilów i oddajemy się temu celowi całym sercem. Chcemy, aby każdy opiekun czworonoga zrozumiał, jak istotna jest woda w jego diecie. Naszą misją jest dostarczyć napoje najwyższej jakości.

Dlaczego my?

  • Amerykańska marka

  • Linia produkcyjna w Polsce
  • Najwyższa jakość produktów potwierdzona restrykcyjnymi testami i certyfikatami
  • Ekologiczne opakowania
  • Szeroki wybór produktów
  • Unikatowa formuła na rynku
  • Skuteczność potwierdzona badaniami
  • Długi okres przydatności

Działamy odpowiedzialnie

Wspieramy ważne dla nas inicjatywy oraz idee

Promujemy zdrową dietę

Jako lider na rynku napojów dla zwierząt, stale angażujemy się w promowanie idei zdrowej diety. W naszej ofercie znajdziesz nie tylko najlepszej jakości wodę, ale także m.in. inteligentne poidełka czy aplikacje mobline monitorujące odpowiedni poziom nawodnienia Twojego pupila.

Jesteśmy EKO

Prowadzimy politykę zrównoważonego rozwoju. W procesie produkcji wykorzystujemy wyłącznie naturalne składniki. Korzystamy z ekologicznych, w pełni recyklingowanych opakowań.

Działamy na rzecz schronisk

Wspieramy schroniska w Europie i Stanach Zjednoczonych. Aż 10% dochodu ze sprzedaży produktów Aqualapka przeznaczamy na ten cel. W ten sposób pomagasz nie tylko swojemu czworonożnemu przyjacielowi, ale także innym zwierzakom, które tego wsparcia potrzebują.

Edukujemy i inspirujemy

Jesteśmy skarbnicą niezależnej, merytorycznej wiedzy na temat zdrowia zwierząt domowych. Edukujemy m.in. w zakresie odpowiedniego nawadniania czy suplementacji czworonogów.

Dane firmowe

AQUALAPKA POLAND Sp. z o.o.
Aleje Jerozolimskie 214, 02-486 Warszawa,
KRS:0001099867 NIP:5223295130 REGON:528366347