Skip to main content

FAQ

Najczęściej zadawane pytania

Gdzie znajduje się siedziba Aqualapka?

Nasze siedziby znajdują się w Polsce, Stanach Zjednoczonych, we Włoszech i na Ukrainie.

W jaki sposób Aqualapka dba o jakość swoich produktów?

W Aqualapka dbamy o jakość swoich produktów poprzez szczegółowe badania na etapie rozwoju, badania wyrywkowe oraz kontrolę jakości każdej partii. Przeprowadzamy także całościową analizę wszystkich suplementów. Działamy zgodnie z wymogami UE oraz normami ISO.

Skąd pewność, że napój Aqualapka jest bezpieczny dla mojego zwierzaka?

Możesz mieć pewność, że napoje Aqualapka jest bezpieczna dla Twojego zwierzaka, ponieważ potwierdzają to wszystkie badania, którym poddajemy nasze produkty. Działamy zgodnie z wymogami Unii Europejskiej, a formuła została opracowana na podstawie wieloletnich doświadczeń badawczych.

Ile wody powinien pić pies?

Dorosły pies powinien pić 80 ml wody na 1 kg masy ciała, natomiast szczenięta 70 – 110 ml wody na 1 kg masy ciała. Jest to uzależnione od stylu życia, aktywności, rasy i innych czynników.

Skąd pewność, że ten konkretny składnik lub witamina są właściwe dla mojego psa?

Wszystkie właściwości napojów Aqualapka zostały opisane na podstawie ich składu, w tym witamin i innych suplementów. Nasze produkty poddajemy regularnym badaniom, które potwierdzają obecność oraz działanie składników na konkretne dolegliwości.

Jak przechowywać napoje Aqualapka?

Napoje Aqualapka powinno przechowywać się w temperaturze pokojowej, najlepiej w zacienionym miejscu.

Jaki jest okres przydatności do spożycia napojów Aqualapka?

Okres przydatności napojów wynosi 12 miesięcy. Najlepiej spożyć ją w przeciągu 7 dni od otwarcia butelki.

Dlaczego Aqualapka to dobry wybór?

Napoje Aqualapka z witaminami na bazie chlorofilu zostały starannie opracowane, aby dostarczyć Twojemu zwierzakowi optymalnych składników odżywczych. Nasza starannie dobrana mieszanka witamin i minerałów niezbędnych dla dobrego samopoczucia zapewnia wsparcie ogólnego zdrowia Twojego pupila. Korzyści płynące z picia naszej wody to m.in. wzmocniony układ odpornościowy, energia, zdrowe kości i stawy.

Czy pies może pić wodę z kranu?

Może, warto jednak pamiętać, że nie każda woda będzie odpowiednia dla Twojego pupila. Zależy to od jej rodzaju, np. zawartości chloru i kamienia. Woda z kranu nie zawiera także żadnych wartości odżywczych w przeciwieństwie do napojów Aqualapka, które są wzbogacone witaminami i innymi wartościowymi składnikami, które uzupełniają niedobory w diecie Twojego zwierzaka.

Dlaczego warto zainwestować w zdrowy napój?

Wiele karm dla psów nie spełnia wszystkich wymagań żywieniowych. Uzupełnienie diety czworonoga o wodę bogatą w witaminy i składniki odżywcze zapobiega niedoborom żywieniowym.

Czy istnieją przeciwwskazania lub efekty uboczne związane z piciem napojów Aqualapka?

Napoje Aqualapka są w pełni bezpieczne dla zwierząt domowych. Warto jednak przestrzegać zaleceń dotyczących dawkowania. Nadmiar niektórych witamin lub minerałów może być szkodliwy, dlatego zawsze należy zachować ostrożność i w razie wątpliwości konsultować się z weterynarzem.

Co zrobić, jeśli Twój pies nie polubi napoju od razu?

Napoje Aqualapka są nowymi i unikalnymi produktami dla Twojego pupila, podobnym do nowej karmy czy zabawki. Jeśli na początku Twoje zwierzę wydaje się niepewne w stosunku do niego, jest to zupełnie normalne. Daj mu czas na przystosowanie się lub spróbuj zmieszać napój ze zwykłą wodą. Jesteśmy pewni, że z czasem (jeśli nie od razu) Twój pies będzie cieszyć się napojami Aqualapka.

Skontaktuj się z nami

Nie znalazłeś odpowiedzi na nurtujące Cię pytanie? Zadzwoń lub napisz do nas.

ul. Aleje Jerozolimskie 214, 02-486 Warszawa